Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: Introducere @ !!!

  1. #1
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677

    Introducere @ !!!

    nu am crezut vreodata ca am sa deschid un subiect de genu asta ; deci SAMSUNG NC10 NOTEBOOK cum introduc semnul @ ...nu va grabiti am incercat tot ce stiam si nu am reusit acum copii @ in adresa ca altfel nu reusesc ...astept ajutor 11112012001.jpg

  2. #2
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Posturi
    155
    Ai incercat din control panel sa setezi tastatura in caractere US sau RO ?

  3. #3
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    Citat Postat în original de wally_gatter Vezi post
    Ai incercat din control panel sa setezi tastatura in caractere US sau RO ?
    fii te rog mai precis .... notebook este produs pentru piata italiana ....acum tastatura este in US
    ....da-mi detalii ce sa fac , pas cu pas . mersi.

  4. #4
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Posturi
    155
    O poza face cat o mie de cuvinte.. Aici gasesti setarile respective :



  5. #5
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    nu ..nu merge am dat in romana ..nu nu merge . apropo am dat si in italiana .....nu merge sa combin @ cu nimic shift , alt control, caps look, stanga dreapta nimic .. am zis sa nu va grabiti .

  6. #6
    Ai TeamViewer ? Te ajut eu !
    Ultima modificare făcută de apaxtc; 12.11.2012 la 11:41.
    Nu e greu a face ceva, e greu a gândi !

  7. #7
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Posturi
    155
    mai incearca si on screen keyboard.. eu banuiesc si o problema de hardware (defect al tastaturii) , dare doar o banuiala.. din device manager dezinstaleaza-o si se va reinstala automat la detect new hardware , asta ca sa fii sigur ca driverul ei e instalat corect..

  8. #8
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    defect de tastatura nu e , alt fel nu ar funtiona tasta , dar ea functioneaza dar imi da alte caractere in loc de @ ....am seven pe notebook de la mama lui a venit cu xp, o fi si treaba asta...............notebookul e de plimbare nu il folosesc uzual , am " avionu" meu de desktop de la care lucrez.

  9. #9
    Eu am unu identic, am pus & pe el si merge perfect, i-am facut 2 GB DRR ! Ai incercat sa faci un update la Bios ? Daca vrei, pot incerca sa te ajut, prin team viware !
    Nu e greu a face ceva, e greu a gândi !

  10. #10
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    Citat Postat în original de Gaby72M Vezi post
    Eu am unu identic, am pus & pe el si merge perfect, i-am facut 2 GB DRR ! Ai incercat sa faci un update la Bios ? Daca vrei, pot incerca sa te ajut, prin team viware !
    crezi ca daca fac update la bios are sa functioneze ? pe tastatura engleză Shift + 2
    pe tastatura românească AltGr (adică alt dreapta) + v ..... asta e regula lu bill gates asa a conceput el @ ce treaba are update de bios , man mergi prea departe . cand o sa intre chatul in functiune o sa incercam sa vorbim pe indelete dar nu despre uptate de bios

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro