Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Discutii diverse

  1. #1
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587

    Discutii diverse

    Nu inteleg ,de ce nu mi sunt date drumul la postari cind sunt sigur ca pot sa dau un raspuns cuiva, cind nimeni nu e activ pe forun ,i ar treaba asta apare dupa 3 ore 7 ore s au 2 zile? Pai vorba romanului (in final ori i ti moare magarul, ori pierde samarul).S au (daca ti moare ALBA.....Cem ai faci cu iarba ??
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 09.10.2014 la 20:15.

  2. #2
    Data înscrierii
    01.01.1970
    Posturi
    0
    Am sa va explic eu cum sta treaba cu intratul in moderare a postarilor .Softul acestui Forum este invechit (intra in functie automat antispam )iar la acest soft nu se mai poate face nimic .credeti ca mie imi convine sa stau numai pe acest forum (mai am si alte treburi ,trebuie sa imi castig existenta ) :sa scot manual din moderare postarile ,sa verific pe cei care isi creaza cont pe forum , sa mai si rectific unele greseli gramaticale la postari . pentru remedierea acestor deficiente trebuie achizitionat un soft nou de la forumul de vbulletin care are si varianta de android pentru telefoane si iphone,,dar acesta costa cam mult si deocamdata nu gasim pe cineva sa ne sponsorizeze ( una sau mai multe societati ) contara unor banere cu publicitate pe prima pagina

  3. #3
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Pina la urma trebuie sa se gaseasca un sponsor sau chiar mai multi, pentru achizitionarea unui soft nou, pina atunci mergem cu ce avem, nu trebuie sa ne tot plingem ,asta este situatia nu avem ce face,poate cu timpul se va rezova si aceasta problema.....

  4. #4
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Am fost in necunostiinta de cauza.Multumesc pentru informare,sunt de parere, ca lucrul acesta sa l aducem in atentia tuturor membrilor forumului.Nu stim de unde putem primi un ajutor.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro