Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: probleme cu pc

  1. #1
    Data înscrierii
    01.02.2012
    Posturi
    91

    Angry probleme cu pc

    Va salut pe toti si imi cer scuze de absenta indelungata dar anumite treburi m-au tinut departe de tara.Sa revin la subiect .Am un pc STATUS {CPU AMD Atlon 2.5:1G RAM:256 VIDEO:80G HDD).Indiferent ce windows (xp sp2-sp3) instalez merge foarte prost pe youtube si online (intrerupe).Am scimbat HDD,placa video , RAM dar degeaba.merge bine un videoclip maxim doua si din nou aceias problema.Al doilea necaz. NU REUSESC ,mereu ,sa corelez brauserul (mozila,cromul explorerul)cu internet download menager.(imi da doar download audio la toate<video,film,mp3>)si cand mai brodesc si dau pe full screen ,nu mai pot reveni la ecran mic pana se termina filmul. MA PUTETI AJUTA CU SFATURI SAU SE REMEDIAZA CU UNUL MAI NOU

  2. #2
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Acum am vazut acest subiect postat in afara ariei sectiunii l-am mutat unde ii era locul .

  3. #3
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    1gb de ram cam putin
    256 mb video iar e putin
    acum pe youtube stii si tu se poate reda 720p si 1080p adica fuul hd
    oricum trebuie sa ai ultimul flash player adobe instalat ...parca11 e acum
    nu intodeauna dar se mai si intampla sa conteze si browseru , eu folosesc maxthon de ceva timp de 7 ani mai exact dar nu e cel mai bun , cred ca mozila e cel mai bun etc etc
    cu IDM nu mai poti cobora de pe youtube video din cauze de copyright .... o sa observi ca de pe alte siteuri o sa poti face download cu IDM .
    Ultima modificare făcută de apaxtc; 12.10.2013 la 01:52.

  4. #4
    Data înscrierii
    18.11.2011
    Posturi
    50
    Are dreptate dnl apaxtc si pe mine ma chinuit calculatorul exact acelasi simtome yutbe reda in flasuri .uneori ,se incarca greu etc
    am inlocuit ; 3gb/ddr2/667, placa video NVIDIA GEFORCE 7950GT, 512Mb .acum sunt multumit de el

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro