Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Imagine lcd samsung

  1. #1
    Data înscrierii
    31.12.2012
    Posturi
    20

    Imagine lcd samsung

    Va salut! va rog puteti sa ma ajutati in urmat. problema . am un lcd samsung model LE22B350F2W,alimentare buna ,5v si 13v,ajung pe placa de baza ,dar am imagine intoarsa cu susul in jos.lipsa sunet ,ci audio se alimenteaza .in menu de lucru nu am gasit funct ROTIRE.imagine perfecta ,dar intoarsa ! va multumesc!

  2. #2
    Intra in service si da-i un reset general.

  3. #3
    Data înscrierii
    31.12.2012
    Posturi
    20
    Va salut!am intrat in setari;-are plug & play ,limba,ceas,difuzare,securitate,general.cauta ,schimba diferite moduri funct ,dar ptr rotire imagine ,ptr schimbare pozitie nu are .nu am reusit din menu lucru.are test imagine, sunet apar pe display.ce as mai putea face ? multumesc!

  4. #4
    In meniu service ai intrat?

  5. #5
    Data înscrierii
    31.12.2012
    Posturi
    20
    Nu stiu cum,puteti va rog sa ma ajutati ? am telecomanda origi ala .mersi!

  6. #6
    Incearca asa
    Power off-info-meniu-mute-power on

  7. #7
    Data înscrierii
    31.12.2012
    Posturi
    20
    am intrat in service . din st.by-i-m-mut-on ,dar apar o gramada de date ,am incercat cateva modificari ,dar fara efect.aveti vreo idee ce sa modificin menu ?nu apare nici sunet.mersi!

  8. #8
    Nu este acolo reset general?

  9. #9
    Data înscrierii
    31.12.2012
    Posturi
    20
    nu apare domnul dan asa ceva .iar unde apare ceva despre imagine am incercat ceva modif ,dar fara succes,la fel si ptr sunet.in menu le lucru apare reset ,dar ptr alte functii

  10. #10
    Nici in meniul normal nu are revenire la setarile din fabrica?la samsung ar cam trebui sa fie.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro