Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 30 din 30

Subiect: Tv platinium 54nx-plat

  1. #21
    Dar daca este din service dereglat?Ai incercat sa intri in service sa vezi daca poti regla?

  2. #22
    Data înscrierii
    27.02.2012
    Posturi
    170
    se poate deregla din service si norma video adica 4:9 si 16 cu cat mai este el?.si sa nu sa se poata deschide imaginea? sau trebuie scris dumpul din nou? multam

  3. #23
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Citat Postat în original de krystofor Vezi post
    se poate deregla din service si norma video adica 4:9 si 16 cu cat mai este el?.si sa nu sa se poata deschide imaginea? sau trebuie scris dumpul din nou? multam
    Nu te mai chinui inutil intra in Menu Service si rezolva problema ;
    Incearca sa intri cu ...Menu.Menu .View.Mute fa reglajele pe verticala

  4. #24
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Cred ca ne-am invirtit prea mult in jurul cozii.Dimensiunea intradevar,ar puta sa fie din service menu.

  5. #25
    Data înscrierii
    27.02.2012
    Posturi
    170
    da asa cred si eu multumesc pt. sfaturi

  6. #26
    Data înscrierii
    27.02.2012
    Posturi
    170
    nu reusesc sa intru asa cum spuneti dumneavoastra. sau nu stiu eu cum sa procedez . cum sa fac meniu. meniu . view. mute? de pe telecomanda sau din butoanele frontale ? nu gasesc "view" ala . numi iese . multumesc

  7. #27
    Data înscrierii
    27.02.2012
    Posturi
    170
    buna seara . vreau sa-mi cer scuze pentru unele nemultumiri ce vi le-am creat pe parcusul acestui post. sa rezolvat problema . da intradevar era din meniu service. am raspuns atat de tarziu pentru ca tv.ul sata nu avea telecomanda cu optiunea q.view si din cauza asta nu puteam intra in service. dar am gasit telecomanda care trebuia si problema sa rezolvat. multumesc pt. sfaturi si sugestii si rog sa ma iertati pt. nemultumirile ce vi le-am pricinuit. consider acest post ca si incheiat. multumesc.

  8. #28
    Data înscrierii
    02.09.2011
    Posturi
    708
    Nu te scuza degeba pentru ca nu ai creat nici o nemultumire , bine ca ai rezolvat ..........

  9. #29
    Data înscrierii
    27.02.2012
    Posturi
    170
    ok. sa auzim de bine.

  10. #30
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Te felicit si eu pt.munca depusa si reusita.Multa sanatate.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro