PDA

Arată versiune īntreagă : Eroare comunicare calculatoare Opel Astra J



vlad_vlm
07.06.2017, 10:18
buna ziua , am si eu o problema la masina , am fost la multe service-uri si nimeni nu a reusit sa afle de la ce vine problema si sa o repare .
Ca sa vedeti mai bine , am facut un video cu ceea ce se intampla : https://www.youtube.com/watch?v=NnK8F_6Hfck

gabi 40
08.06.2017, 08:29
Nu stiu ce sfat sa iti dau incearca la reprezentanta din Bacau .nu se poate sa nu depisteze eroarea de comunicare doar nu este nava cosmica

vlad_vlm
08.06.2017, 14:51
Nu stiu ce sfat sa iti dau incearca la reprezentanta din Bacau .nu se poate sa nu depisteze eroarea de comunicare doar nu este nava cosmica
Da am făcut programare la reprezentanta, pe luni. Sper sa reușească sa afle de la ce vine problema și sa o repare. M-am saturat fin iarna numai de meșteri am dat, toți īși dădeau cu părerea...

vali 52
08.06.2017, 16:17
Da am făcut programare la reprezentanta, pe luni. Sper sa reușească sa afle de la ce vine problema și sa o repare. M-am saturat fin iarna numai de meșteri am dat, toți īși dădeau cu părerea...
Posibil sa fie contact imperfect sau ceva la maneta ...pai daca nici reprezentanta nu stie, sa se apuce de alta meserie ,,,

radustefan651
11.07.2019, 12:21
Salut. Incearca la reprezentanta daca masina este in garantie sau la un service mai renumit din localitate. Succes.