PDA

Arată versiune īntreagă : monitor LG flatron l1717



dan08
15.11.2011, 11:33
salutam,as dorii daca se poate si are cineva posibilitatea de o schema de la sursa de alimentare de la un monitor lcd tipul LG flatron l1717s.Integratul din sursa a fost inlocuit cu altceva plus piesele de pe linga el.as vrea sa pot sa o refac si de aceea am nevoie de o schema pentru o reconstructie corecta.va multumesc

dan cod
16.11.2011, 08:26
http://www.girlshare.ro/2868654.8


Descarcati de la linkul de mai sus.succes.

comfel
16.11.2011, 13:32
http://www.girlshare.ro/2868654.8


Descarcati de la linkul de mai sus.succes.


Sau il poti descarca de aici . dar ai grija numai de 2 ori te lasa sa descarci ..

http://elektrotanya.com/lg_l1717s-series.pdf/download.html

Iti puneam schema dar este mare 3 MB.. eu o am stocata.. daca doriti va trimit schema pe email ....
Succes.....

dan08
17.11.2011, 11:43
daca se poate sa imi trimiti schema pe mail ar fii ok.Dar cea cu sursa de alimentare incorporata nu cea cu convertor exterior.Iti multumesc mult

comfel
18.11.2011, 20:46
nici mie nu imi merge cu adresa ta adresa mea esta:oana_dan_virgil@yahoo.com undeva este o problema

Am incercat si de pe alt email aceasi problema adresa ta de email nu este valida .incearca sa trimiti si la altcineva sa vezi ..sau trimitemi pe MP alta adreasa de email al unui prieten sa iti pot trimite schema . am verificat prin programul forumului si nu ai acest email nu este valid daca doresti schema trimite-mi un email valid iar in cateva minute iti trimit schema ,in fond nu este interesul meu ci al tau
Eu nu am timp sa fac experiente ..Aici pe Forum nu o pot posta deoarece este mare 3Mb.. daca era mai mica o puneam sa o lectureze si altii
of topic celelalte postari le-am sters deoarece erau inutile

dan08
19.11.2011, 11:40
Am incercat si de pe alt email aceasi problema adresa ta de email nu este valida .incearca sa trimiti si la altcineva sa vezi ..sau trimitemi pe MP alta adreasa de email al unui prieten sa iti pot trimite schema . am verificat prin programul forumului si nu ai acest email nu este valid daca doresti schema trimite-mi un email valid iar in cateva minute iti trimit schema ,in fond nu este interesul meu ci al tau
Eu nu am timp sa fac experiente ..Aici pe Forum nu o pot posta deoarece este mare 3Mb.. daca era mai mica o puneam sa o lectureze si altii
of topic celelalte postari le-am sters deoarece erau inutile


Va rog trimiteti si la adresa:


marius_v_toderici@yahoo.com.

va multumesc.

comfel
19.11.2011, 13:44
Va rog trimiteti si la adresa:


marius_v_toderici@yahoo.com.

va multumesc.

Am reusit sa iti trimit Manualul dar si aceasta adresa ai dato gresita ..m-ai facut sa ma chinui putin ..ce cauta punctul dupa com.

dan08
19.11.2011, 16:43
era capat de propozitie.multumesc mult am rezolvat partial:o

comfel
19.11.2011, 16:55
era capat de propozitie.multumesc mult am rezolvat partial:o


De ce partial.... ce mai lipseste ....??

dan08
20.11.2011, 14:10
Am lansat problema in m-ai multe directii si cineva mi-a trimis sa incerc cu ci fan7601.am cautat pe net si am gasit integratul si modulul si schema care ma interesa.intre timp am primit un monitor lg care foloseste exact schema care mi-ai trimiso
multumesc inca o data