PDA

Arată versiune īntreagă : Imagini cu placi de baza / componente telefoane mobile



Cata
23.02.2013, 17:59
Salutare tuturor,

Acesta este primul meu post. Am foarte mare nevoie pentru un proiect de niste imagini ale unor componente de telefoane, imagini nepublicate pe internet.

De exemplu, as avea nevoie de niste imagini cu placile de baza ale Samsung Galaxy S3 / Galaxy S3 Mini / iPhone 5 / alte telefoane de ultima generatie.

Ma intereseaza in special partile din placa de baza pe care se afla procesoarele / cipurile. Ma poate ajuta cineva cu asa ceva? Va pot lasa o adresa de email unde le puteti trimite daca ma puteti ajuta.

Multumesc anticipat tuturor celor care ma pot ajuta cu asa ceva.

apaxtc
23.02.2013, 18:20
o sa incerc ... asta presupune sa stau pe langa un service sa fac fotografii la placi de baza , o sa dureze ceva timp
lansez o provocare pentru toti pe tema asta sa ajutam.

Cata
23.02.2013, 20:11
Multumesc pentru ajutor si interventie @apaxtc. Eu incerc sa ma adresez in special celor care au service-uri sau carora le trec telefoane pentru depanat prin mana. Banuiesc ca aceasta comunitate are si astfel de membri in componenta.

Alton
18.06.2013, 12:11
Ma intereseaza in special partile din placa de baza pe care se afla procesoarele / cipurile. Ma poate ajuta cineva cu asa ceva? Va pot lasa o adresa de email unde le puteti trimite daca ma puteti ajuta.




Usman

apaxtc
18.06.2013, 13:19
930
Sfatul meu ar fii sa incerci sa te duci la un service si sa discuti cu oameni de acolo sa te lasa sa faci fotografii