PDA

Arată versiune īntreagă : Anunt



Forum
28.12.2013, 10:39
Incepand cu 01/01 2014 se va schimba softul acestui Forum ..
Softul a fost achizitionat de Admin si va fi compatibil si pe mobil
Imi cer scuze in numele conducerii acestui forum pentru disconfortul creat ..speram sa nu mai apara disconforturi create cu privire la accesarea acestui forum

In numele colegilor va urez un calduros La Multi Ani

admin
06.01.2014, 06:47
Buna am reusit sa termin de instalat noua versiune de vbulletin 4.22 ca cea de 5 nu a fost prea placuta. Acum sper sa functioneze.

Puteti intra si de pe mobil ca acum avem o versiune facuta special pentru mobil

In curand va fi si o aplicatie ce o sa poata fi downloadata pentru android si iphone.

Forum
06.01.2014, 19:31
Sper ca de aceasta data nu o sa mai existe nemultumiri ...daca tot vor exista sa posteze ..
Noua versiune de vbulletin 4.22 este cea mai buna la ora actuala ..

chirilanelu
06.01.2014, 19:39
Acum este mult mai simpla procedura de intrare pe forum, dupa mine totul este OK,felicitari ati facut o treaba buna ,speram ca toti sa fie multumiti ......

Forum
06.01.2014, 20:05
Fiecare utilizator este rugat sa verifice setarile profil deoarece este posibil ca unele setari sa fi disparut o data cu schimbarea formatului forumului (vBulletin )
Nu cred sa existe probleme la setari am verificat .dar daca cineva intampina dificultati sa consulte aici . http://www.forumulelectronistilor.ro/forumdisplay.php?135-Diverse-pentru-incepatori

admin
06.01.2014, 20:24
Ma bucur sa vad ca a inceput activitatea pe forum si va urez succes . As dori sa stiu daca a folosit cineva versiunea de mobil , eu asa intru acum si am sa incerc sa fiu mai activ :) o seara buna

ion mechenici
26.01.2014, 12:01
Felicitari Domnule Admin.Va multumesc si eu cu aceasta ocazie,se intra usor pe forum,nu am incercat daca se pot descarca si poze cu sasiuri si placi electronice defecte si defectiuni ce ne intereseaza,dar am sa incerc.Inca o data va multunesc si in numele la m ai multi colegi.

comfel
28.01.2014, 18:03
Poze si scheme se descarca exact cum se descarcau si inainte sa pastrat aceiasi linie ..

Forum
26.06.2014, 10:32
Rog utilizatorii sa nu mai deschida subiecte cu caracter politic deoarece incep discutii in contradictoriu ...doresc sa fie liniste pe forum indiferent de trafic
Subiectele deschise le-am sters si trimis la Pubela

gecko
10.01.2015, 20:42
Am posta,,PCB prototipuri si serii mici,, ,cu poze..,nu a aparut nimic.(la rubrica Servicii).

dan cod
10.01.2015, 21:13
Poate nu ai făcut ceva bine.

gecko
10.01.2015, 21:37
Poate nu ai făcut ceva bine.

Totul a mers bine pana am vrut sa postez niste poze cu cablaje imprimate realizate de mine.Am apasat ,,previzualizare,, apoi,, Realizat,,.
Si....nu s-a postat nimic ./

comfel
10.01.2015, 21:54
Forumul este ok .atasati corect pozele ......este f usor..

Forum
18.03.2015, 10:26
Rog utilizatorii care primesc un MP notificare sa raspunda la acel mp .pentru a clarifica situatia lor ...... la inregistrare sau postari ..in caz contrar ii voi bloca (nu vor mai putea posta .au acces doar sa trimita mp)