Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 16 din 16

Subiect: Decodare retea Orange tado

  1. #11
    Data înscrierii
    19.03.2015
    Posturi
    90
    revin cu alta belea .acum imi distrunge card memorie intro luna 2 carduri .2...4 gb .imi apare pe display card corupt apoi imi cere sa il formatez ,iar dupa formatare nu il mai recunoaste .am scos cardurile respective iar cu un cititor am incercat sa le deschid ..nimic nu le recunoaste am incercat mai multe metode fara rezultat ..

  2. #12
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    1.cardurile microsd erau de firma sau noname .. sa stii ca conteaza
    2.nu mai cumparati panarame de tel ( sorry)
    3.cumparati numai ; samsung , sony , htc.... sau lg ....restu sunt bombe care se strica dupa 6 luni
    4. asta e adevarul .. este dur dar asta este .

  3. #13
    Data înscrierii
    19.03.2015
    Posturi
    90
    Citat Postat în original de apaxtc Vezi post
    1.cardurile microsd erau de firma sau noname .. sa stii ca conteaza
    2.nu mai cumparati panarame de tel ( sorry)
    3.cumparati numai ; samsung , sony , htc.... sau lg ....restu sunt bombe care se strica dupa 6 luni
    4. asta e adevarul .. este dur dar asta este .
    Telefoanele sunt pe firma din 35 buc .22 au avut si au probleme urmeaza sa fac demersurile de rigoare sa fie schimbate toate
    1-carduri de firma nu chinezarii de doi lei
    2-eu am un HTC One M9 Grey luat saptamana trecuta ,mi la recomandat Buhnici
    de curiozitate de ce le arde/ acum iam pus o chinezaraie de 8gb sa vad cat tine

  4. #14
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    Citat Postat în original de costel Vezi post
    Telefoanele sunt pe firma din 35 buc .22 au avut si au probleme urmeaza sa fac demersurile de rigoare sa fie schimbate toate
    1-carduri de firma nu chinezarii de doi lei
    2-eu am un HTC One M9 Grey luat saptamana trecuta ,mi la recomandat Buhnici
    de curiozitate de ce le arde/ acum iam pus o chinezaraie de 8gb sa vad cat tine
    nu ma refeream cine le a cumparat (firma la care lucrezi) ci la ce firma sunt ; sony samsung htc lg firme serioase nu " sub licienta sau no name " vezi orange tado ... ai inteles
    ai telefon ieftin ai probleme ... e o sintagma
    de exp htc ul tau n"o sa arda niciodata microsd... dar la orange tado se poate intampla (shithappens)
    Ultima modificare făcută de apaxtc; 07.11.2015 la 13:29.

  5. #15
    Data înscrierii
    19.03.2015
    Posturi
    90
    dnle apaxtc sa stiti ca raspunsul la acest subiect nu ma multumit .nu stiu ce aveti cu acele panarame (care au fost primite moka de la orange ) dar cu ele imi fac traba comunic cu colegii si atat ,am pus o intrebare dar vad ca ati omis sa imi raspundeti
    am intrebat { de ce se strica cardurile de memorie acest model de telefon} dar fara un raspuns la obiect ...
    o seara buna ,iar acest subiect consideratil incheiat nu ma mai intereseaza .
    Ultima modificare făcută de costel; 07.11.2015 la 19:14.

  6. #16
    Data înscrierii
    30.06.2011
    Posturi
    677
    se strica degeaba ... esti multumit , tu crezi ca eu sunt mafalda , dar fiind un telefon prost facut dat gratuit la abonament te poti astepta la multe defecte din partea lui
    poti sa-ti faci "treaba" si cu nokia 1100 care este de 10 ori mai bun decat orange tado ....

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro