Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Realizez cablaje la CNC

  1. #1
    Data înscrierii
    05.04.2016
    Posturi
    3

    Realizez cablaje la CNC

    Realizez circuite integrate/ PCB simple sau dublu placate.


    Pot realiza serii mici de cablaje.
    Prefer cablaje realizate in eagle
    sau imagini in pdf la rezolutie mare.

    La cerere le pot si gauri cu gauri care incep de la 0.2mm diametru.
    Pot realiza trasee de la 0.6 mm in sus.

    Pretul incepe de la 0.2 lei/ Cm2 pt cablajele realizate doar cu conturul traseelor specific cnc ului si creste in infunctie de complexitate.

    GAURILE SUNT INCLUSE IN PRET DACA AU TOATE ACEEASI DIMENSIUNE.

    COMANDA MINIMA ESTE DE 10 LEI.

    Placile le realizez cat imi permite timpul liber, maxim 14 zile dar poate creste in functie de cantitate si greutate.
    Plata se face in avans si trimit cu fan curier sau posta.

    Comenzile le pot primi pe PM
    sau pe Gravari.csl@hotmail.com










  2. #2
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Da interesant .

  3. #3
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Da, omul face arta, adevarata pictura de circuite de cupru pe pertinax. - Asta da meserias. Si nu e vorba de reclama, lucreaza bine. - Ma-ntreb ce-n seamna CSL ? E oare firma ? daca e asa, intram in conflict cu regulamentul, ca pe la sectiunea de prezentare nu pre-a l-am vazut.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 11.04.2016 la 11:35.

  4. #4
    Data înscrierii
    05.04.2016
    Posturi
    3
    Buna ziua, multumesc pt aprecieri.
    CSL sunt initialele mele, Curca Silviu Lucian, nu detin firma, fac asta in timpul liber ca pasiune.
    Am mai avut un cont pe un forum dar a fost sters din cauza, ca am avut curaj sa intreb de ce forumul scrie si face reclama in numele meu la un anumit site de al lor... si pt asta mi au sters contul din start.

  5. #5
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Salut, Lucian si bine ai venit pe Forum electronisti.ro. -Cum am m-ai spus e frumoasa pasiunea ta.

  6. #6
    Data înscrierii
    17.09.2011
    Posturi
    769
    Tot ce este posibil ,dar acest forum nu se ocupa cu asa ceva , un sfat nu strica .sunt destule programe cu care iti poti personaliza fiecare poza postata .pozele postate pe un forum sau diverse site-uri sunt preluate automat de google unde apar si acolo, daca sunt personalizate nu nu isi poate revendica nimeni apartenenta lor .imi aduc aminte pe timpuri indeparate ca exista in fiecare municipiu Casa Pionierilor (Palatul Pionierilor ) care aveau diverse cercuri ..ex cercul electronistilor .unde aveai ocazia sa inveti electronica de la A la Z .inclusiv executarea circuitelor pcb iar corodarea se facea cu clorura ferica (FeCl3 ).am predat si eu la aceste cercuri ani buni ..ce timpuri frumoase erau si ce satisfactii aveai ...

  7. #7
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Ma crede-ti ca m-ai am si-acum in niste sticle inscriptionate de atunci ; in una clorura ferica si in una acid azotic. Da. Ce vremuri frumoase.

  8. #8
    Data înscrierii
    05.04.2016
    Posturi
    3
    Citat Postat în original de filvas 52 Vezi post
    Tot ce este posibil ,dar acest forum nu se ocupa cu asa ceva , un sfat nu strica .sunt destule programe cu care iti poti personaliza fiecare poza postata .pozele postate pe un forum sau diverse site-uri sunt preluate automat de google unde apar si acolo, daca sunt personalizate nu nu isi poate revendica nimeni apartenenta lor .imi aduc aminte pe timpuri indeparate ca exista in fiecare municipiu Casa Pionierilor (Palatul Pionierilor ) care aveau diverse cercuri ..ex cercul electronistilor .unde aveai ocazia sa inveti electronica de la A la Z .inclusiv executarea circuitelor pcb iar corodarea se facea cu clorura ferica (FeCl3 ).am predat si eu la aceste cercuri ani buni ..ce timpuri frumoase erau si ce satisfactii aveai ...
    Pai cam toate pozele sunt personalizate, au watermark cu Gravari CSL.

    Mai atasez niste lucrari:








  9. #9
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587
    Da impresionant, frumos. -Nu stiu daca si celorlal-ti colegi le place ?

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro