Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Ghid postare incepatori

  1. #1
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766

    Ghid postare incepatori

    Cei care se inregistreaza pe acest forum si nu sunt familiarizati cu el ..le voi explica cum sa posteze corect :
    Dupa prima inregistrare veti primi un email de confirmare (scrieti email-ul corecta )trebuie sa ii dati acceptul in caz contrar daca doriti sa postati veti primi ::
    XXXXX, nu ai permisiunile necesare pentru a accesa această pagină. Acest fapt poate fi cauzat de unul din motivele de mai jos:
    1.Contul tău e utilizator nu are destule privilegii pentru a accesa această pagină. Încerci să modifici posturile altcuiva, să accesezi funcții administrative sau alte sisteme privilegiate?
    2.Dacă încerci să postezi, este posibil ca administratorul să-ți fi dezactivat contul, sau este în așteptare pentru activare.
    Stabiliti sectiunea sau subsectiune unde doriti sa postati .faceti click .va aparea subiectul .mergeti jos la Răspuns Rapid si postati .apoi apasati Raspuns rapid la post daca doriti sa incepeti cu un titlu nou apasati pe Optiuni avansate scrieti Titlu apoi postati iar dupa aia apasati pe Trimite raspuns ..
    Nu stiu daca am fost destul de explicit ,dar mai usor de atat nu se poate ...
    Off Topic :am facut acest ghid deoarece astazi am primit pe Mp de la utilizatori... sesizari ca nu pot posta si nu sunt familiarizati cu Forumul

  2. #2
    Data înscrierii
    10.09.2011
    Posturi
    1.766
    Utilizatorii care posteaza pentru prima data sunt rugati sa urmeze urmatorii pasi :Va alegeti sectiunea unde doriti sa postati consultati pagina sa vedeti daca sa mai discutat ceia ce doriti sa postati ..daca ati gasit subiectul deschideti pagina iar jos la raspuns rapid scrieti si apasati pe Raspuns rapid dupa ce ati trimis postarea Iesiti pe Forum prin stanga sus FORUMsi consultati si alte subiecte .in acest fel dupa revenire veti vedea daca a raspuns cineva la ce ati postat ..
    In cazul cand nu gasiti subiectul care va intereseaza mergeti stanga sus si faceti clik pe Deschideti subiect nou si deschideti subiect Dar va rog nu folositi titlu Ajutor .Urgent ,Nu merge ..etc deparece vor fi sterse ,,,iar cand aveti timp cititi si Regulamentul http://www.forumulelectronistilor.ro...p?4-Regulament
    Am facut aceasta precizare deoarece se deschid subiecte la Mesaje Vizitator Profil sau primesc Mp-uri cu intrebari de genul ..va rog sa ma ajutati sa repar ............


Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro