Rezultate 1 la 1 din 1

Subiect: Nu tot ce zboara,se maninca.Nu tot ce e pe Iutube e si adevarat.

  1. #1
    Data înscrierii
    20.09.2012
    Posturi
    1.587

    Nu tot ce zboara,se maninca.Nu tot ce e pe Iutube e si adevarat.

    Fotogr.0464.jpg

    Fac referire la unele demonstratii tehnice,in special din afara,straine,care ne cred,(babuini),dati jos din pom acum.Nestiind ca acest popor Roman,este pe aceste meleaguri de peste 2000 de ani. I-ar pina in lovitura de stat din 1989,eram chiar tari in industriile:-constructoare de masini,electronice,industria usoare,agricultura,ind. chimica,minerit,institute de cercetare,medicina,invatamint,hrana pur naturala curata e.t.c.fapt pt.care,inaltele porti straine inpreuna cu tradatorii nationali au dat lovitura mortala statului Roman.Sute de ani le-au curs balele coiotilor straini sa se infrupte din averea,poporului Roman,datorita tradatorilor acum si-au vazut visul inplinit.--Inca o demonstratie cu caracter <ascuns>,care am clonat-o, copiat-o,de pe iutube,intocmai si mi-am dat seama din nou ca e un fals,o minciuna,inpracticabila,(de fapt caracterul acestor minciuni SUNT PT.A INTRODUCE PE PIATA ROMANIEI,TOT FELUL DE FALSURI INPUTITE),--ca bomba secolului /economizorul minune/.--Puteti vedea in fotografie,un transformator rezonant,in mijloc avind bagati magnetii din neodim,la capatul miezului din mijloc al tolelor de siliciu,la care s-a facut descarcarea,cu tens.de 9v,pe infasurarea primara de sus(cu albastru),pe condul de sus ce are pe terminale +ul diodelor 1n4001 s-au repetat m-ai multe incercari de amorsare a infas.primare,de geaba,becul de 3v nu se aprinde.cu riscul de a se arde.Nici aparatul de masura nu inregistreaza vre-o tensiune,nici chiar in momentul inpulsurilor de 9v date in primar.De aceia spun:-Nu toate mustele fac miere.Nu tot ce zboara se maninca.Toate acele "demonstratii de virtuozitate" sunt pt. oamenii situati in subcultura.
    Ultima modificare făcută de ion mechenici; 07.05.2014 la 21:23.

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  

Cabinet psihologic iasi

Matrimoniale Noi Doi

Anunturi iasi BursaIasi.ro

Psiholog-Iasi.ro